Vjazat e Shyhretes publiku tanimë i njeh të gjitha. Duke filluar që nga Njomza e gjerë tek Engjëllusha.

Natyrisht tek kjo ka ndikuar autoriteti dhe epiteti i nënës së tyre si një këngëtare e dashur dhe shumë e njohur anë e mbanë ku ka shqipfolës, shkruan “Kosovarja”.

Jeta e familjarëve të Shyhretes çdo herë është në fokus pasi që publiku është i etur të dijë më shumë edhe nga jeta private e tyre.

Njomza njihet për profesionin e saj si grimere, e kjo i ka ndihmuar shumë që të krijojë pak famë edhe në emër të sajin.

Ajo shquhet si femër e lezetshme dhe me shumë stil. Ndërkohë,që dje ka bërë blerjet nga trendet e fundit botërore Njomza nuk i ka lënë pa i reklamuar.

Përderisa, vetë këngëtarja vishet e reklamohet me gjitha rrobat e aksesorët firmato si mos ta bëjnë vajzat e saj./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË