Noizy duket në formë shumë të mirë fizike. Noizy dimë se ka një të kaluar sportisti, dhe ai ende vazhdon të ketë pasion për sportin në përgjithësi.

Reperi ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, ai duket në formë shumë të mirë fizike dhe muskujt e tij do lënë gocat pa tekst. Ndërsa sa i përket jetës së tij artistike javë më parë Rigelsi solli edhe bashkëpunimin e radhës me reperin Snik, ‘New Benz’ mban titullin dueti. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË