Vajza e Syzana Tahirsylajt, Nora, ia ka dalë që që ndërtoj karrierë të sukseshme muzikore dhe të jetë ndër këngëtaret më atraktiva në vend, shkruan “Kosovarja.”

Nora, ka një listë të tërë këngësh hite, që edhe ia kanë falë këngëtares statusin e yllit.

Këngëtarja e famshme ka investuar mjaftë edhe në pamjen e jashtme, madje edhe duke bërë disa ndërhyrje të vogla, që nuk i ka mohuar as vetë, shkruan “Kosovarja”.

Shpesh është diskutuar se si duket Nora me dhe pa grim.

E kuptueshme që dallimi është i madh, por në këto pamja, këngëtarja shfaqet mjaftë “fresh” edhe e pa lyer.

Juve si po iu duket?

MUND TË JU PËLQEJNË