Nora e Roberti janë dy emrat më të përfolur në mediat rozë, të cilët i dhanë fund martesës së tyre pas disa viteve, shkruan “Kosovarja”.

Ku e tek shkojnë, për çdo lëvizje më të vogël të dy janë nën vëzhgim dhe gjithmonë në interes të npublikut.

Nora ditë me parë kishte dal më shoqëri e në mesin e tyre ishte edhe politikani i njohur, Besnik Tahiri.

Hiq më larg se dje, edhe ish burri i Norës, Roberti bëri të njejtin veprim.

Ai publikoi një foto të Tahirit duke bërë thirrje që ta votojnë atë në zgjedhjet e parakohshme parlamentare që do të mbahen me 6 tetor.

Pra, edhe pse të ndarë Nora e Roberti vazhdojnë rrugëtimin e njejtë drejt politikës./ Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË