Këngëtarja Nora Istrefi vazhdon të mbetet njëri nga emrat në estradë për forma trupore të përsosur.

E këtë epitet e tregon në fotot e saj dhe videot të cilat i publikon ku tregon linjat joshëse.

Së fundi, ka publikuar një imazh nga prapaskenat e klipit me Erën.

E veshur me një bodysuit të bardhë, ajo ka ekspozuar gjoksin dhe pjesën e sipërme para kamerës.

Shikoni foton:

MUND TË JU PËLQEJNË