Këngëtarja e njohur kosovare,Nora Istrefi, mbetet ende në trend.Konkurrencë e madhe në estrad, por Nora e ka vendin e saj, shkruan “Kosovarja”.

Nora, joshëse, sensuale dhe “single”. Ndonëse tashmë është e vetme, asnjëherë nuk është parë nën shoqërinë e ndonjë mashkulli.

E, thashetheme se Nora e ka një lidhje, nuk kanë të ndalur. Vetëm këngëtarja si zakonisht heshtë dhe nuk demanton asgjë.

Ndërkohë, këngëtarja ka një telefon Iphone 10. Ajo, ende nuk e ka marrë Iphone 11, tipin më të ri të kësaj marke.

MUND TË JU PËLQEJNË