Nora Istrefi është këngëtarja që kohëve të fundit është qendër e vëmendjes për jetën private, shkruan “Kosovarja”.

Ajo që nga ndarja me Robertin gjithmonë në mediat rozë shkruhet se çka e tek po ndodh me dyshen.

Sidomos lëvizjet dhe postimet e tyre në rrjete sociale analizohen shumë nga ndjekësit që I përcjellin.

Rene është vajza e tyre, që çiftin do t’i detyrojë të vazhdojnë kontaktet edhe pas ndarjes.

Këto ditë ajo ndodhet me nënën e saj, ku këngëtarja me shumë dashuri e ka publikuar një video të Renes derisa shkruan “My love”.

Pa dyshim, Rene do të mbetet gjithmonë dashuria më e madhe për prindërit. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË