Nora Istrefi merr vëmendje në secilin prezentim para publikut.

Është këngëtarja që me linjat e përsosura trupore, lë pa fjalë nëimazhet që vetëm ajo di ti realizoj, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse është bërë nënë ajo vazhdon të kujdeset mjaftë mirë për veten, dhe secilën herë vjen më e bukur dhe atraktive.

Joshëse dhe mjaft elegante vjen edhe me imazhet e fundit në Instagram.

E veshur me një fustan të zi, ka theksuar pjeset perfekte të trupit.

Ndryshe, Nora dhe Roberti dashurinë e tyre me martesë e kanë kurorëzuar në vitin 2014, kurse në vitin 2015 ata janë bërë prindër.

Së fundmi, Nora në bashkëpunim me motrën e saj Erën sollën projektin e titulluar “Nuk e di” këngë kjo shumë e pëlqyer nga publiku kosovar./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË