Nora po vazhdon të jetë emri më i komentuar në faqen rozë, e cila e ka kapluar faqen e showbizit.

Ajo çfarë shkruhet më shumë ditëve të fundit është ndarja mes çiftit të njohur, Norës dhe Robertit, shkruan “Kosovarja”.

Ky rast ka bërë bujë të madhe dhe pa dyshim që është në interest ë të gjithëve, se ku shkojnë e qysh e vazhdojnë jetën në vazhdimësi dy fytyrat e njohura.

Aq shumë që shkruhet për të, këtë ia bëjnë me dije edhe Norës në komente, në imazhet që po vazhdon t’i publikojë nga pushimet.

Shihni komentin mjaft interesant që pranoi Nora në Instagram.

Mendoni edhe ju kështu apo jo, nuk kemi çfarë të shohim tjetër përpos emrit të saj dhe Robertit. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË