Këngëtarja nga Gjakova, Flaka Krelani sjell vazhdimisht imazhe të cilat komentohen në mediat rozë.

Ajo nuk heziton asnjëherë që të sjell poza provokuese, dhe as këtë herë nuk kishte si të jetë më ndryshe, shkruan Indeksonline.

Zeshkanja seksi , me një peshqir në kokë dhe robdisham ka provokuar në pozat e reja.

Edhe këtë herë Flaka nuk la anash grimin i cili ia kompletonte dukjen joshëse.

Ndryshe, Flaka ka paralajmëruar se shumë shpejt do të sjell projektin e ri muzikor.

MUND TË JU PËLQEJNË