Nëse është një femër e cila ia vlen të merret shembull për guximin e saj për të bërë gjera të veçanta që rrallë kush mund ti bëjë atëherë ajo është Dafina Zeqiri.

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri apo ndryshe siç e quan publiku Dafi, që nga paraqitja e saj e parë është pëlqyer për origjinalitetin dhe unikitetin që ka përcjell në secilën këngë, shkruan “Kosovarja”.

E tillë ka vazhduar edhe në ditët e sotme, unike jo veç në këngë por edhe në stil.

Së fundi, këngëtarja ka sjellë disa imazhe nga dhoma e saj kryesisht nga ajo e garderobës ku shihet një numër i madh i këpucëve.

Me gjasë këngëtarja qenka pasiononte e të mbathurave, aq shumë ka të tilla saqë nuk mund ti numërosh./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË