Reperja Loredana Zefi ka publikuar datat e koncerteve që do të performojë këtë verë.Edhe pse ajo është akuzuar për zhvatje parash po vazhdon të udhëtojë në botë dhe askush nuk po ia ndalon.

Së fundi, në rrjetin e saj social ‘Instagram’, Loredana ka postuar datat e koncerteve, kur krahas vendeve të huaja ajo do të vije edhe në Kosovë. Me datën 8 gusht Loredana bashk me Mozzikun do të performojnë në diskoteken ‘Zone Club’, këtu në Prishtinë.

MUND TË JU PËLQEJNË