Disa muaj më parë, u hodhën dyshime në mediat rozë se këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj janë në një lidhje, lajm i cili më pas u fshi dhe nuk u mësua kurrë arsyeja.

Jonida dhe Romeo Veshaj nuk kanë folur kurrë në lidhje me këto aludime, shkruan “TemA”.

Ndërkohë, MCN Radio Albania sot i ka fotografuar tek shihet ngjitur, trup më trup duke u puthur dhe përqafur.

Lidhja e këngëtares vjen dy vite pas divorcit nga partneri, Gent Prizreni, me të cilin shijoi një romancë 17 vjeçare.

Jonida Maliqi

Publiée par Albania Viral sur Mercredi 19 juin 2019

 

MUND TË JU PËLQEJNË