Zanfina Ismaili tanimë ka kohë që nuk ka sjell asnjë këngë të re për fansat e saj.

E bukur dhe me linja përfekte, Zanfina çdoherë është pëlqyer për pamjen e saj.

Edhe pse u largua nga muzika qe sa kohë ajo akoma po pëlqehet për linjat trupore.

Kësaj radhe për ndjekësit e saj në Instagram, Zani ka nda një foto ku shihet gjoksi i saj gjigand.

Me këtë pamje ajo ka “trullosur” të gjithë meshkujt./InfoKosova/

MUND TË JU PËLQEJNË