Me gjinse të grisura dhe nje stil krejt tjetër, vjen në imazhin e fundit reja e Remzie Osmanit, Gëzimja.

Nje kaçurrelse e bukur e me plotë sharm, ajo po vazhdon të jetë e para e nuseve të estradës, shkruan “Kosovarja”.

Gëzimen e kemi parë kryesisht elegante, me fustane madhështore e veshje kombëtare.

Por, kohëve te fundit ajo ka ndarë imazhe të ndryshme, e veshur thjeshtë e që duket bukur padyshim.

Me një trup perfekt, asaj i ka hije çkado që vesh.

Edhe në imazhin nga pushimet me gjinse të grisura, e dëshoj këtë.

Por, si ju pëlqen më shume Gëzimja, elegante apo ‘kullerkë’?!/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË