Lidhja me këngëtarin e njohur Kosovar, Alban Mehmetin e bëri të njohur, Fjolla Svircën.

Tani ajo dhe këngëtari janë të martuar dhe kanë dy fëmijë.

Fjolla është tani shumë e përfolur në publik, e këtë e ka arritur përmes paraqitjeve të saj.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur si zonjë e vërtetë e veshur me komplete të bardha.

Në këtë gjendje, Fjolla po e vozit veturën./ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË