Egzona Muqiqi është femra më me stil në estradën tonë.

E gjithë familja janë qendër e vëmendjes me paraqitjet e mrekullueshme që kanë, shkruan “Kosovarja”.

Egzona është ajo e cila shquhet për bukuri natyrale, po ashtu një femër e kompletuar edhe për paraqitjen fizike.

Ajo ndjek gjithmonë edhe veshjet tradicionale, me modele nga më të ndryshmet.

Sidomos për dallama, është më e dalluara dhe shkëlqen me paraqitjet e saj.

Këto janë disa nga publikimet e saj që ka hedhur në rrjetin social Instagram e veshur në dallame. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË