Gruaja e Milotit është një femër e zonja dhe elegante.

Ajo është fytyrë e njohur në showbiz që nga moment kur ka kurorëzuar dashurinë me këngëtarin e njohur, shkruan “Kosovarja”.

Të dy janë tejet aktivë ne rrjete sociale, duke publikuar momente të ndryshme si nga jeta profesionale ashtu edhe private.

Sidomos, Erxhina shpesh ndan imazhe me ndjekësit e saj duke treguar stilin unik që ka.

Edhe në imazhin e fundit, me një fustan të bukur dhe rregullim perfekt në fytyrë ajo bën dritë. /Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË