Familje artistësh dhe me një karrierë të bujshme, është familja Muqiqi.

Të gjithë njihen për virtyte të larta, duke e treguar vetën në profesione të ndryshme, andaj edhe kanë mundësi të jetojnë një jetë luksozë, shkruan “Kosovarja”.

Në këto ditë të nxehta, këngëtari i njohur Nysret Muqiqi së bashku me gruan dhe vajzat po shfrytëzojnë kohën, duke u relaksuar në pushime.

Biona Muqiqi

Publiée par Albania Viral sur Lundi 1 juillet 2019

Këtë e ka bërë të ditur vajza e tij Biona e cila ka hedhur disa momente relaksuese në rrjetin social Instagram.

Biona Muqiqi

Publiée par Albania Viral sur Lundi 1 juillet 2019

Sigurisht, ky imazh familjar reflekton vetëm pozitivitet. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË