Aktorja e njohur shqiptare Olta Gixhari njihet për karakterin e saj të ëmbël dhe si një nga femrat më joshëse të estradës shqiptare.

Së fundmi ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithë fansave të saj me disa foto të postuara në rrjetet sociale, ku shfaqet me bikini dhe tepër provokuese.

Në fotot e aktores ka tërhequr vëmendjen komenti i bërë nga moderatorja Jonida Vokshi, e cila shkruan:

‘Po pse mi pse? Superseksi im’

Ndërsa, Olta i përgjigjet: ‘Unë në shtator do jem 90-60-90, do tërbohem komplet’.

MUND TË JU PËLQEJNË