Dikur mjaft aktive në skenën muzikore. Edhe pse nuk ka hequr dorë nga muzika këngëtarja Argjentina Ramosaj ka kohë që po pauzon.

Këngëtarja është e martuar me Dugagjin Fetahun me të cilin kanë një djalë, shkruan “Kosovarja”.

Me gjasë këngëtarja i është përqendruar dhe fokusuar jetës familjarë më shumë se asaj muzikore.

Cilësohet edhe si një femër mjaft e bukur, me sharm e shumë stil. Por, a ishte kështu edhe në fillimin e karrierës?

Do iu sjellim disa imazhe të vjetra të Argjentinës ku i vërehen ndërhyrjet kirurgjikale.

Po si kështu moj Argjentinë, nuk e kishe të nevojshme me gjithë këtë bukuri natyrale./Kosovarja/.

 

MUND TË JU PËLQEJNË