Orinda Huta njihet për bukurinë e saj natyrale të cilën e shfaq në çdo postim që ajo bënë.

Edhe në imazhet që ka publikuar këtë herë, prezantuesja e njohur ka ardhur tejet e këndshme, shkruan Indeksonline.

Orinda ka pozuar në një ambient të rrethuar ne dëborë, derisa veshja e saj e kaltër kombinohej me ngjyrën e syve të saj.

Atraktive dhe mjaft joshëse erdhi kësaj radhe prezantuesja simpatike.

Ndryshe, Orinda është e martuar me moderatorin e njohur, Turjan Hyska.

MUND TË JU PËLQEJNË