Këngëtarja dhe moderatorja simpatike, Orinda Huta njihet për bukurinë e saj natyrale dhe thjeshtësinë.

Orinda edhe në imazhet që publikon transmeton butësi dhe energji të mirë, i tillë ishte edhe postimi i fundit ku ajo dukej mjaft simpatike.

E njohur edhe për sytë e saj të bukur, sykaltëra u shfaq atraktive dhe sharmante.

“E lodhur mjaftueshëm” ka shkruar Orinda në mbishkrimin e imazhit.

Ndryshe, Orinda është e martuar me prezantuesin dhe këngëtarin, Turjan Hysku./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË