Këngëtarja bionde dhe simpatike Orinda Huta njihet si këngëtare mjaft e dashur për publikun shqiptarë.

Ajo tash e një kohë është pasivizuar, duke mos publikuar këngë siç bënte para disa vitesh. Por këngët e saj ende nuk i ka harruar publiku shqiptarë, duke qenë se fasnat vazhdojnë ta përcjellin këngëtaren hap pas hapi.

Orinda kohëve të fundit ka qenë cak i mediave rozë për shkak se u përfol për një shtatëzani të mundshme të saj. Ajo dhe bashkëshorti Turjan Hyska ende nuk kanë demantuar të vërtetën.

Së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, Orinda ka publikuar një fotografi mjaft të bukur, teksa shihet me një fustan të shkurtër që i shkon shumë. /IndeksOnline

MUND TË JU PËLQEJNË