Moderatorja shqiptare vjen elegante, tërheqë vëmendjen me gjoksin e zbërthyer

Moderatorja dhe këngëtarja, Orinda Huta njihet për bukurinë mahnitëse dhe natyrale që ka.

Figura e saj plotë pozitivitet dhe sharmë tërheqë çdoherë vëmendjen.

Edhe në imazhin e fundit që ka hedhur së fundi në llogarinë e saj të Instagramit, biondina erdhi joshëse në një kostum të zi elegante, duke tërhequr vëmendjen me zbërthimin e gjoksit.

Ndryshe, Orinda është e martuar me prezantuesin e famshëm, Turjan Hyska./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË