Oriola Marashi ka treguar gjoksin.

Modelja shqiptare, Oriola Marashi, e ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram dhe në të duket mjaft atraktive.

Ajo, është veshur me bikini që i tregojnë linjat trupore e vëmendjen e ka marrë edhe me përshkrimin e fotografisë.

“Prisni derisa t’i marrë paratë e mia”, ka shkruar modelja e cila është ndër më të komentuarat në botën e mediave rozë./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË