Oriola Marashi është modelja shqiptare shumë e komentuar në shtypin rozë

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht publikon imazhe të reja.

Të shpeshta janë fotografitë provokuese të modeles, me të cilat pranon pëlqime dhe komente pa fund nga ndjekësit.

Së fundi, ajo ka publikuar një video në të cilën shfaqet nga ballkoni, e përmes saj ajo tregon se si dallohen shqiptarët jashtë vendit.

“Si te dallojme shqiptaret jashte shtetit…
Kafe, cigare dhe duke bezdis komshiun! ?”, ka qenë mbishkrimi që ajo i la videos ku shfaq talentin në aktrim.

MUND TË JU PËLQEJNË