Oriola Marashi duket tejet joshëse.

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, njihet për pozat provokative që i bën në kuadër të fotosesioneve të ndryshme.

Imazhet të cilat i realizon ajo i publikon edhe në rrjete sociale, sidomos në Instagram aty ku qëndron tejet aktive.

Së fundmi Oriola ka pozuar me rroba me ngjyrë të bardhë të cilat i theksojnë format trupore dhe e bëjnë të duket akoma më tërheqëse./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË