Seriali vendor ‘Çka ka shpija’ ka nisur xhirimet e sezonit të 5-të.

Duke qenë se është njëri ndër serialet më të pëlqyera, në interes të publikut gjithmonë ka qenë ta dinë se çka fshihet prapa asaj që e shohin në ekran, shkruan lajmi.net

Ekipi i emisionit ‘Mirage’ ishin atje për të ju sjellur atmosferën e prapaskenave nga xhirimet e njërit prej episodeve të radhës.

Në mesin e disa aktorëve që folën para kamerës sonë ishte edhe Fiona Gllavica ajo e cila ka treguar se sa dallon ajo në realitet nga roli që e ka në serial.

Për këtë dhe detaje të tjera, ndiqeni videon e plotë.

MUND TË JU PËLQEJNË