Ka disa ditë që Fiona Gllavica dhe bashkëshorti i saj Arbnor Pacolli ia kanë mësyer Tajlandës për pushime.

Nga atje çifti po publikojnë foto dhe video të ndryshme të vendit përrallor ku po pushojnë.Në foton e publikuar në Instagram, Fiona ka realizuar një foto tejet atraktive, ndërsa shihet e veshur me bikini të kuqe.

Kësaj radhe, aktorja e serialit “Ça ka shpija” dhe bashkëshorti i saj janë nisur drejt Turqisë, për të bërë dhe atje ca ditë plazhi.Ndryshe, Fiona dhe Arbnori ka një javë që kanë kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë./GazetaBlic

MUND TË JU PËLQEJNË