Kujtojmë se Baby G dhe Fero ishin dy shokë shumë të mirë sa që një kohë në media flitej për një dashuri mes tyre.

Por gjithçka mes tyre mori fund në momentin e largimit të Gordanës nga grupi ‘On Records’ me ç ‘rast filluan edhe të ngacmojnë njëri tjetrin nëpër intervista.

Mirëpo, tani me postimin e bërë reperja na bën bën të besojmë se ka rregulluar marrëdhëniet me Feron.

Ajo ka publikuar në Instastory duetin ‘No kiss’ për të cilin kishte bashkëpunuar me reperin nga Gjilani dhe ia bashkëngjiti shkrimin: “ Këtë këngë e kam publikuar për ditëlindjen time, ka qenë një dhuratë e mirë”.

MUND TË JU PËLQEJNË