Blero dhe Afrona tashmë janë qendër e vëmendjes për çdo lëvizje.

Kohëve të fundit, temë kyqe është dasma e tyre, ku çifti së bashku me ndjekësit po ndajnë momente të ndryshme për përgatitjen e ceremonisë, shkruan “Kosovarja”.

Këtë vikend dyshja po relaksohen së bashku me Tarën.

Pasditen e sotme Blero ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram, ku reflekton buzëqeshja e Afronës dhe Tarës.

Në shumë imazhe së bashku, kuptohet që ka raport mjaft të mirë ndërmjet veti.

Kujtojmë, dyshja në shtator të këtij viti do i japin fund beqarisë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË