Afrona Dika po vazhdon tëjetë tejet aktive në rrjetet sociale.

Modelja nuk ka ditë që nuk publikon fotografi dhe video nga aktivitetet e saj të përditshme, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë mënyrë edhe bëhet mjaftë e përfolur në mediat rozë, duke marrë komente të shumta pastaj edhe nga publiku.

Sharmi dhe pozitiviteti i saj e bëjnë kaq të dashur tek njerëzit. E martesa me këngëtarin e njohur Blero po i ecën mjaftë mirë.

Në imazhet e ndryshme në Instagram duket se Afrona ka shtuar në peshë, kjo shihet qartë nga linjat e trupit.

Kurse në imazhin e fundit merr vëmendje pallta e saj orange, në të cilën duket mjaftë bukur./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË