Këngëtari i njohur Blero ka disa javë që kurorizoi dashurinë me martesë me modelen bukuroshe Afrona Dika.

Dasma e tyre madheshtore bëri bujë në mediat, ngase gjithqka ishte organizuar në mënyrën më të mirë, shkruan “Kosovarja”.

E pas dasmës çifti vazhdimisht po ndanë imazhe të ndryshme nga aktivitetet e tyre.

Është Blero ai i cili së fundi ka publikuar një fotografi duke fokusuar një pjesë brenda shtëpisë së tij.

Aty shihet një pjesë e pishinës e cila duket se ka një hapësirë mjaft të madhe dhe duket shumë luksoze./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË