Kejvina Kthella së fundmi ka pozuar shumë joshëse.

Modeles shqiptare, Kejvina Kthella rrugët në këtë fushë po i hapen edhe në vende të tjera, jashtë atyre shqiptare.

Së fundmi ka udhëtuar në disa prej shteteve ku edhe ka realizuar fotosesione të ndryshme përrallore. Kejvina nuk e ka ndërmend të ndalet as sot dhe gjithë vëmendja po shkon drejt saj.

Biondja seksi ka treguar se çfarë ‘fshihet’ prapa këtyre pozave dhe i ka publikuar pak nga prapaskenat.

Në imazhet e postuara Kejvina shihet duke marrë poza në dhomë të gjumit.

MUND TË JU PËLQEJNË