Vajza e këngëtarëve të mirënjohur, Merita dhe Nystret Muçiqit, Albiona është ndër emrat që shpesh është pjesë e mediave rozë. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, në të cilat po publikon imazhe të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi, bukuroshja e familjes Muçiqi ka publikuar disa pamje nga pushimet në Ulqin, ku shihet së bashku me motrën, Enean.

Në instagarm, ku numëron 34 mijë e 700 ndjekës, vajza e Nystretit dhe Meritës ka hedhur video të bukura nga pushimet.

MUND TË JU PËLQEJNË