Paparacët e kanë kapur ‘mat’ Dua Lipën.

Këngëtarja Dua Lipa e ka nisur një romancë të re.

Pas ndarjes nga kuzhinieri i famshëm, Isaac Carew, ajo e ka gjetur ‘ngushëllimin’ tek modeli 3 vite më i ri, Anwar Hadid.

Bazuar në disa foto të cila po qarkullojnë në mediat e huaja, Dua shihet e lumtur në krahët e 20 vjeçarit i cili është vëllai i Gigi dhe Bella Hadid.

Sipas The Sun, këngëtarja u bë e afërt me modelin gjatë kohës së qëndrimit të saj në Los Angeles.

Fotot e tyre bashkë po qarkullojnë në media ndërsa së fundmi po bën xhiro një në moment intim duke u puthur me të dashurin e ri./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË