Roza Lati duke qenë një nga moderatoret më të dashura, dhe më të përfolura në audiencën shqiptare, padyshim se ka vëmendjen e publikut.

Prezantuesja ka publikuar imazhe të ndryshme nga brenda shtëpisë së saj ku shihen gjëra mjaft interesante që ajo ka zgjedhur ta dekorojnë ambientin ku jeton.

Ndër të tjera duket se Roza e pëlqen shumë gjelbërimin, kjo pasi ajo brenda shtëpisë mban vazo me bimë të ndryshme që lirojnë oksigjen, dhe ja zbukurojnë ambientin.

Ajo gjithashtu vërehet se është në dashuri edhe me kafshët shtëpiake, teksa shihet qeni që ajo e mban dhe kujdeset për të.

Duket se përtej Rozës ‘me taka’ që shohim në ekran, qëndron një njeri mjaft sensitiv dhe i dashur me kafshët./IndeksOnline/

MUND TË JU PËLQEJNË