Kanë kaluar dy muaj që kur këngëtari Blero dhe modelja Afrona Dika u martuan me një dasmë madhështore.

Çifti morën gjithë vëmendjen mediatike dhe të publikut me përgaditjet impresionuese që kishin bërë, shkruan “Kosovarja”.

Ky ahengë u përfol tutje duke u cilësuar ndër më të mirët e vitit, pasi si çifi ashtu edhe mysafirët u argëtuan shumë.

E pas dasmës nuk munguan fotografitë dhe dedikimet që Afrona dhe Blero ia bën njëri-tjetrit.

Afrona është vazhdimisht aktive në rrjetet sociale, ku ndanë imazhe të ndryshme. Së fundi është shfaqur tejet bukur dhe plotë sharm.

Përveç bukurisë dhe elegancës Afrona duket më e plotë, sikur ka shtuar disa kile më shumë?!/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË