Pamje nga pushimet e Albion Muçit me nuse në Dubai

Në këto ditë të nxehta të shtatorit, Albion Muçiqi së bashku me bashkëshorten e tij, Albertinën gjenden në pushime.

Dyshja këto ditë pushuan në Dubai, nga ku publikuan në rrjete sociale pamje të shumta për ndjekësit e tyre.

Pas pushimeve në Dubai, çifti vazhdoi pushimet në një vend tjetër. Fjala është për vendin e bukur të Maldiveve.

Këtë e bëri të ditur Albertina përmes storieve në instagram për 1 mijë e 716 ndjekësit e saj.

Kujtojmë që Albion Muçiqi dhe Albertina Krajkova janë martuar në muajin korrik, në një ceremoni të bukur.

MUND TË JU PËLQEJNË