“Hajredin Pasha po i bjen Radikës”, është kënga me të cilën u bë më i njiohur, Arif Vladi.

Ky projekt i tij më vonë u bë remake edhe nga këngëtarë të tjerë të estradës përfshirë Ermal Fejzullahun dhe Sinan Hoxhën, shkruan lajmi net.

Dhe tani është reperi nga Presheva, Gold Ag i cili ka publikuar një fotografi në Instagram teksa shfaqet pranë artistit të njohur, Arif Vladit.

“Arif Vladi & Gold”, shkruan ai.

Nuk dihet nëse reperi është duke bashkëpunuar me të pasi nuk ka bërë të ditur asgjë në bazë të këtij postimi.

“Falja e Gjakut”, është kënga e re e Gold Ag e lansuar para pak ditësh.

MUND TË JU PËLQEJNË