Këngëtarja e njohur Kaltrina Selimi ditë më parë ka humbur personin më të dashur.

Ajo përjetoi humbjen e nënës, një dhimbje e rëndë për këngëtaren, shkruan “Kosovarja”.

E, me këtë rast Kaltrina pranoi ngushëllime të shumta nga familjarë dhe miqt.

Sot, ajo gjeti kohë që përmes një postimi në Instagram t’i falenderoj të gjithë që i qëndruar afër në këto ditë.

Po ashtu, me pak fjalë këngëtarja shprehu dhimbjen që po përjeton pas vdekjes së nënës.

Më poshtë, mund ta lexoni shkrimin e plotë të saj. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË