Morena Taraku nuk heziton aspak të provokojë ndjekësit e saj të shumtë në rrjete sociale.

Modelja dhe këngëtarja e ka bërë sërish një gjë të tillë. Taraku ka publikuar një fotografi, ku shfaqet e shtrirë në shtrat vetëm në të brendshme, ndërsa në pjesën e epërme ajo ka veshur një bluzë ngjyrë të gjelbër.

Ndryshe, Taraku javën e kaluar u përfol në media se është në lidhje me një këngëtar të huaj, mirëpo ajo hodhi poshtë gjithçka përmes disa postimeve të bëra.

Madje ajo u shpreh se tani e tutje avokati i saj do merret me gjithçka çfarë shkruhet për të, dhe të tjerët mundohen të përfitojnë.

Sa i përket muzikës, ajo shumë shpejt do të lansojë projektin e saj më të ri, për të cilin nuk ka dhënë shumë detaje, por që do jetë bashkëpunim./GazetaBlic/.

MUND TË JU PËLQEJNË