Jehona Sopi ka vite që është larguar nga skena muzikore, duke mos realizuar për vite me radhë projekte të reja.

Krahas kësaj, këngëtarja e hitit “Thuaje” për dallim nga shumë kolegë të saj nuk është aktive as në rrjete sociale.

E për një gjë të tillë spo e bind dot as një nga mikeshat e saj më të mira, këngëtarja Vesa Luma.

Në Instagram, Vesa Luma ka publikuar një fotografi bashkë me Jehona Sopin ku ka shkruar: “Loqka e loqkes- 15 vjet shoqni e dashni, ama kurrqysh me bind ne qel insatgram”, shkruan Vesa.

Jehona Sopi u shfaqë në ekran dy vite më parë, ku dhe ishte pjesë e jurisë së spektaklit të fëmijëve “Gjeniu i Vogël”, ndërsa për ndonjë rikthim të mundshëm me këngë ende nuk dihet nëse do e bëjë një gjë të tillë./GazetaBlic

MUND TË JU PËLQEJNË