Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë çift shumë i dashur për publikun.

Xhensila Myrtezaj pas një pauze të shkurtër në muzikë është rikthyer me koncerte, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja e bëri të ditur këtë gjë nëpërmjet rrjeteve sociale, ku tregoi se koncertin e pare do ta mbajë në Austri.

Ajo në këtë vend ka udhëtuar bashkë me bashkëshortin e saj Bes Kallakun, me të cilin publikoi disa imazhe në Instagram.

Çifti dukeshin për mrekulli përkrah njëri-tjetrit, ndërsa i shoqëronte nga një gotë verë.

MUND TË JU PËLQEJNË