Ceremonia e martesës së Bleros me Afrona Dikën do mbahet mend gjatë. Çifti planifikuan gjithqka dhe dasma u shkoi për së mbari, shkruan “Kosovarja”.

Sikur çifti ashtu edhe mysafirët e shumtë që ishin të ftuar në këtë aheng, i cili zgjati deri në orët e vona, të gjithë u argëtuan pafund, duke shijuar secilin moment.

Edhe pse kanë kaluar disa ditë pas dasmës, akoma vazhdon të komentohet kjo ngjarje e cila do mbetet gjatë në kujtesën e njerëzve.

Duket se Afrona ka pushuar mjaftë pas martesës pasi ka filluar edhe me vizita tek të afërmit.

Së fundi ajo ka treguar se ka shkuar për të pirë kafe te gjyshja, teksa ka publikuar një fotografi në profilin e saj në Instagram.

“Një kafe te gjyshja”, ka shkruar Afrona në fotografinë që tregon se po pi kafe me ëmbëlsirë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË