Para pak ditëve, aktorja e njohur i dha fund beqarisë, ajo është martuar me partnerin e saj, Arbnorin me të cilin është bashkë tash e sa vite.

Famën e krijoi që nga paraqitja në serialin “Çka ka shpija” e cila u pëlqye nga publiku e njohur me emrin Pajtesa, shkruan “Kosovarja”.

Në Instagramin e saj ka shpërndarë disa momente nga dasma e saj.

Mirëpo, në imazhet e publikuara sot shihet që Fiona ka bërë ndryshim drastik e cila I ka shkurtuar flokët aq shumë, menjëherë pas dasmës.

Sido që merr vendime në pamjen e saj, shkëlqimi dhe buzqëshja nuk i mungojnë asnjëherë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË