Korab Shaqiri ishte i ftuari i kësaj jave në emisionin Mirage në rubrikën “Kë zgjedh?”, shkruan GAzetaBlic.

Në mesin e shumë artistëve, atij iu desh të zgjidhte dhe mes ish çifti Seldi – Mimoza.Korabi në këtë dyshe vendosi të zgjidhte Mimoza Shkodrën.

“Me Seldin kemi qenë në Akademi bashkë, me që e kam shok, do zgjedh Mimozën”, u shpreh Korab Shaqiri.Ndryshe, Seldi dhe Mimoza u bë afro dy muaj që janë ndarë, madje një gjë të tillë ishte vet Seldi ai që e konfirmoi në spektaklin “Dance With Me”.

Por, ai shtoi se pavarësisht çfarë ka ndodhur, ai ka një respekt të madh për Mimozën dhe familjen e saj.

MUND TË JU PËLQEJNË