Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila u bë e njohur edhe si gruaja e Mozzikut.

Ajo po vazhdon të sjellë këngë të cilat po pëlqehen shumë nga publiku.

Pak javë më parë, ajo dhe Mozziku i dhanë fund martesës së tyre.

Loredana është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto, në të cilën po duket paksa e lodhur.

MUND TË JU PËLQEJNË