Nora Istrefi dhe Tuna Sejdiu i kanë përmirësuar raportet.Tuna Sejdiu dhe Nora Istrefi prej kohësh nuk i kishin raportet e mira me njëra-tjetrën.

Madje, dy këngëtaret ishin kunata mes vete, e në ditëlindjen e djalit të Tunës, Tianit, Nora dhe Roberti kishin munguar.

Por, dy ish-kunatat kanë lënë pas ‘armiqësitë’, pasi janë fotografuar në shoqëri të njëra-tjetrës në një restaurant në Prishtinë.Bashkë me Norën dhe Tunën ishte edhe dizajneri Valdrin Sahiti.

Kujtojmë se Nora Istrefi ka pak kohë që i ka dhënë fund martesës me Robert Berishën.

MUND TË JU PËLQEJNË